• Další vítěz Krajského kola SOČ v oboru biologie!

• S radostí oznamujeme, že Maximiliane Hrubý dosáhl vynikajícího úspěchu v Krajském kole Středoškolské odborné činnosti v oboru biologie. Se svou prací s názvem Ovlivnění aniontových kanálů fototropinu během fotomorfogeneze rostlin přesvědčil odbornou porotu a postupuje do celostátní přehlídky SOČ, která se uskuteční v Pardubicích od 21. do 23. června 2024.

Maximilianova práce je součástí rozsáhlého výzkumu Skupiny molekulární fyziologie působící v Laboratoři růstových regulátorů Univerzity Palackého v Olomouci a Ústavu experimentální botaniky AV ČR.

Pevně věříme, že Maximilianovi se i na celostátní přehlídce povede skvěle a že bude důstojně reprezentovat naši školu i celý region.

• "Mami, tati, pojďme do lesa!"

• Pozvánka na akci pro rodiče s dětmi: "Mami, tati, pojďme do lesa!"

Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského srdečně zve všechny rodiče s dětmi na akci plnou zábavy a poznání v krásném prostředí Bělského lesa.

Kdy: 25. května 2024, 9:00 - 13:00 hodin

Kde: Areál Lesní školy v Bělském lese, sídlo Ostravských městských lesů a zeleně s.r.o., ul. Antonína Brože 2, Ostrava

Co vás čeká:

• Dobrodružná stezka s úkoly pro celou rodinu
              • Odměny a opečené párky pro malé účastníky
              • Možnost si užít pohodové dopoledne v lese a načerpat novou energii

Vstup zdarma!

Přijďte si užít den plný zábavy a poznání v krásném prostředí Bělského lesa!